x 

Prázdny košík

Prihlásenie

Návštevnosť

Dnes:Dnes:70
Tento týždeň:Tento týždeň:441
Celkom:Celkom:428427
Online: 18

Akcia mesiaca

          Aniónové vložky BIOINTIMO

S radosťou vám predstavujem aniónové hygienické vložky BIOINTIMO. Vstúpte do úplne inej dimenzie každodennej intímnej hygieny a spoznajte neporovnateľný rozdiel komfortu, pocitu istoty, sviežosti, pohodlnosti a v neposlednom rade vyšší stupeň ochrany intímneho zdravia. Biointimo aniónové intímne vložky na bežné dni na prevenciu zdravia pohlavných orgánov a počas menštruačného cyklu.

Nepohodlím ba bolesťami a najrôznejšími zdravotnými problémami menštruácie sa stretáva 9 z 10 žien. Biointimo hygienické a menštruačné vložky so svojou aniónovou technológiou a siedmymi vrstvami ochrany vaše dni premenia na preventívny a ozdravovací cyklus. S BIOINTIMO vložkami už žiadny nepríjemný pocit, strach z pachu či rozmnožovania choroboplodných baktérií.

Už žiadne bolesti a strach z menštruačného cyklu, žiadny strach z mykózy, z nepríjemných výtokov z pošvy. Prežívajte naplno znamenia dobrého zdravia a plodnosti, ktorý označuje schopnosť organizmu množiť sa. Prežívajte znamenia úžasného fenoménu prírody, ktorá je nenahraditeľná v procese existencie ľudskej rasy.

Aniónové vložky Biointimo majú blahodarné účinky ale v dvoch oblastiach predsa sú iné oproti iným aniónovým vložkám. Sú výnimočné tým, že ako jediné vložky majú aj klinicky potvrdené hemolytické účinky. To znamená, že vložky sú schopné rozložiť krv a tým pádom množenie baktérií a infekcií sa vo veľkej miere minimalizuje. Navyše v každom balení je aj pH tester, pomocou ktorého sa dá skontrolovať pH hodnota vaginálnej flóry.

Druhou oblasťou je cena BIOINTIMO vložiek a produktov intímnej hygieny. Jednoducho sú neporaziteľné, lebo zámer výrobcu bol taký aby každá žena a každé dievča mohla dovoliť maximálnu ochranu svojej ženskosti a to hoci aj každý deň.

S aniónovými vložkami BIOINTIMO je to možné, dokonca mnohí ktorí používajú aniónové vložky hygienické a aniónové vložky menštruačné počas svojich dní, úplne zabudnú na obdobia ženskosti. Aniónové vložky BIOINTIMO sú také jemné a pohodlné, že môžete robiť skoro čokoľvek, pričom budete neustále cítiť obrovskú pozitívnu zmenu. Spoznajte rozdiel v starostlivosti o svoje intímne zdravie a objednajte si aniónové vložky BIOINTIMO práve teraz!

Biointimo okrem aniónových vložiek s hemolytickým účinkom a pH testerom prináša vám celý rad revolučných výrobkov intímnej hygieny modernej ženy.

  • *biointimo aniónové vložky menštruačné nočné
  • *biointimo aniónové vložky menštruačné denné
  • *biointimo aniónové vložky hygienické tzv. intimky
  • *biointimo vlhčené utierky s kyselinou mliečnou v dvoch baleniach
    •      *vlhčené intímne utierky - 20ks
    •      *vlhčené intímne utierky - 30ks
  • *biointimo hrejivé náplaste, pomoc pri menštruačných kŕčoch a bolestiach s hrejivým účinkom až 12 hodín
  •                          

  

Sezónna akcia

Energy

 

DeLaVie a jeseň!

 

Na jeseň je obzvlášť dôležité, aby sa náš organizmus dostal k primeranému množstvu vitamínov, pretože takto nám náš imunitný systém poskytne spoľahlivú ochranu aj v tomto premenlivom ročnom období.

Dnes je možné sa dostať k hlavným zdrojom vitamínov (ovocie a zelenina) počas celého roka, ale potraviny z dôvodu skorého zberu, hnojenia a zdĺhavého transportu obsahu oveľa menej účinných látok. Aj choroby môžu byť účinnejšie liečené, ak náš organizmus dostane správnu dávku vitamínov. Samozrejme, ich najdôležitejšia úloha je v prevencii.

Venujme pozornosť malým signálom nášho tela, aby sme mohli predchádzať vzniku ochorení. Je rozumnejšie, nákladovo efektívnejšie a menej problematické predchádzať vzniku chorôb, ako liečiť symptómy už existujúcich ochorení.

Aké príznaky môže mať nedostatok vitamínov?

Pretrvávajúci nedostatok vitamínu A sa prejavuje zhoršeným zrakom v šere, šeroslepotou, slabosťou, zvýšenou náchylnosťou na infekcie, okrem toho sa pri jeho deficite môžu objaviť rôzne kožné príznaky a ochorenia zubov a ďasien.

Nedostatok vitamínov skupiny B môže mať viac príznakov: môže sa objaviť únava, strata chuti do jedla, úbytok telesnej hmotnosti, nevoľnosť a slabosť, zápaly kože a nervov a anémia.

Nedostatok vitamínu C môžu naznačovať krvné podliatiny, krvácanie z ďasien, zvýšená náchylnosť na krvácanie z nosa, zdurené a citlivé kĺby a bolestivé kosti, celková slabosť, strata chuti do jedla, suchá, šupinatá pokožka. Choroba spôsobená jeho nedostatkom, skorbut, je prevádzaná anémiou, vypadávaním zubov a podkožnými krvnými podliatinami.

Zaregistroval si na sebe niektorý z vymenovaných príznakov?

Praktickým riešením na prevenciu je vysokodávkový vitamínový matrix spoločnosti SwissLaboratory, prípravok DeLaVie, ktorý jednoducho, v tekutej forme pokrýva dennú potrebu vitamínov.

Vitamíny A C E B3 B5 B6 B7 B9 B12

 

Akciová cena 1,35Eur

Pôvodná cena 1,80Eur