x 

Prázdny košík

Prihlásenie

Návštevnosť

Dnes:Dnes:162
Tento týždeň:Tento týždeň:2436
Celkom:Celkom:417852
Online: 19

Bylinkové čaje a bio potraviny

Bylinkové čaje sú zdraviu prospešné – to je každému známa informácia. Okrem svojich zázračných vlastností nás môžu očariť aj svojou chuťou. V internetovom obchode NaturOnline nájdete sypané bylinkové čaje, ktoré sú čisto prírodné, teda neobsahujú žiadne umelé prísady. Niekoľko čajov z ponuky:

  • Čaj z harmančeka je vhodný napr. pri zápaloch a kŕčoch
  • Bylinkový čaj pre vyrovnanie PH slúži na podporu acidobázickej rovnováhy
  • Čaj Redukta je ideálnym prísunom tekutín počas redukčnej diéty a chudnutí

Okrem prírodných čajov eshop ponúka aj produkty v oblasti: biokozmetika – pleťová, telová, vlasová, prírodné oleje, sirupy a tinktúry, výrobky ústnej hygieny.

BIO potraviny sú dnes jednoducho trendom, ktorý je všade vôkol nás. V súčasnosti sa dajú kúpiť prakticky v každom lepšom obchode. Sú často zdravšie, výživnejšie a ich kvalita je na vyššej úrovni. Je to ale všetko skutočne tak? Sú BIO potraviny pre každého z vás?

  • Biopotraviny sú výživnejšie

Najmä tie BIO potraviny, ktoré sú surové alebo nespracované, majú zloženie s vysokým percentom beta-karoténu, vitamínov C, D a E, ale aj antioxidantov, ktoré sú schopné chrániť človeka pred rôznymi typmi ochorení.  V priemere by sme mohli povedať, že biopotraviny sú až o 25% výživnejšie ako produkty, ktoré sú výsledkom klasického priemyselného poľnohospodárstva.

  • BIO potraviny sú zbavené syntetických prídavných látok

V tomto prípade môžete pokojne zabudnúť na zvýrazňovače chuti alebo na umelé sladidlá. Konzumovanie BIO potravín má dokonca potenciál, aby sa znížil výskyt autizmu, porúch učenia, ale aj cukrovky či rakoviny. To sú rozhodne závažné faktory, ktoré dokážu viacerých ovplyvniť.

  • BIO potraviny sú bezpečnejšie

Keďže tieto potraviny neobsahujú pesticídy, pokojne ich môžeme označiť za bezpečnejšie. Štandardne sa pri výrobe produktov v potravinárskom sektore využíva viac ako 400 veľmi frekventovaných a pomerne nebezpečných pesticídov. Ak konzumujete BIO vedzte, že pesticídy v ňom nenájdete.