Immunity Forte 500

PREČO JE PRODUKT IMMUNITY FORTE 500 PRE VÁS TAK VÝNIMOČNÝ A POTREBNÝ?
Predovšetkým svojím zložením / pozrieť nižšie / a použitými účinnými látkami, ktoré same o sebe majú unikátne vlastnosti.
Naši zákazníci sa môžu tešiť tomu, že sa do ich služieb dostáva jeden z najlepších trénerov imunity, produkt IMMUNITY Forte 500.
Najsilnejší liek proti všetkým chorobám je náš vlastný imunitný systém.
Nič nedokáže telo ochrániť lepšie ako správne fungujúci imunitný systém - preto ho treba podporiť a dodať mu potrebné nástroje.
Čo sa stane a ako sa zachovať v situácii, keď obranná schopnosť nášho organizmu sa v dôsledku škodlivých vplyvov prostredia alebo nedostatkových stavov natoľko oslabí, že už nedokáže vykonávať svoju úlohu? Vtedy sa nám zíde tak silný a rozhodný "tréner", ktorý posilní a priebežne udržiava náš imunitný systém v dobrej kondícii.
V "rozšírenom popise" je detailný popis všetkých účinných zložiek produktu Immunity Forte, čo vám pomôže pochopiť jeho jedinečnosť. Čítajte tento materiál pomaly a pozorne kvôli správnemu porozumeniu jeho účelu a účinnosti na vaše zdravie.
" Dostatok vedomostí a správnych informácií je prvý krok na prevzatie osobnej zodpovednosti za vaše zdravie a zdravie vašej rodiny "

Cena

Predajná cena: 35,90 €
Cena bez zľavy: 35,90 €

Popis

ZACHOVANIE ZDRAVIA A IMUNITA ORGANIZMU JE PRAVDEPODOBNE TOU NAJVÄČŠOU VÝZVOU ČLOVEKA 21. STOROČIA. ZÁSLUHOU SVOJEJ STAVBY DISPONUJE ĽUDSKÝ ORGANIZMUS SCHOPNOSŤOU SÁM ZDOLÁVAŤ NAPADNUTIE VÝRUSMI, INFEKCIAMI A BAKTÉRIAMI, AKO AJ SCHOPNOSŤOU VÍŤAZIŤ NAD POČETNÝMI DRUHMI STRESU.

IMMUNITY FORTE PRIPRAVÍ ORGANIZMUS NA VÝZVY 21. STOROČIA A PONÚKA NOVÚ OBRANNÚ STRATÉGIU. UROBÍ NÁS SCHOPNÝMI ÚČINNEJŠIE ČELIŤ MNOHÝM ÚTOKOM.

Obsahuje: výťažok z listov olivovníka, beta-D-glukán z droždia z kvasinky Sacharomyces cerevisiae, výťažok z brokolice, selén, jód a stopové prvky (železo, selén, zinok, meď, mangán) a vtamíny A,D,C.

V ČOM DOKÁŽE POMÁHAŤ IMMUNITY Forte?
Do 30 minút začína pomáhať zdolávať vírusy, baktérie, patogény, huby, infekcie a parazity.

 • Prevencia proti infekciám, vírusom, baktériám, degeneračným procesom
 • Rýchlejšie zdolanie infekčných a nákazlivých chorôb, zabránenie možnému vzniku komplikácií
 • Prevencia proti postoperačným infekciám
 • Zmiernenie symptómov alergie
 • Možné použitie pri protinádorovej terapii

HLAVNÉ ÚČINNÉ LÁTKY IMMUNITY Forte:

-  Activ-immune WGMTM Beta-D Glukán 1,3/1,6 z kvasinky Sacharomyces cerevisiae / 71% čistota/+ kofaktory

- Oleuropein + kofaktory

- Výťažok z brokolice  Indol - 3 - karbinol / I3C /
   + kofaktory
- Stopové prvky a vitamíny / imunita vitamíny /môžu pomôcť aj výchto oblastiach:

 • Imunitný systém: železo, zinok, meď, selén, vitamín – A , vitamín – D  a vitamín - C pomáhajú podporovať prirodzenú obranyschopnosť.
 • Funkcia štítnej žľazy:  jód a selén prispieva k normálnej funkcii štítnej žľazy
 • Metabolizmus buniek: železo, jód, meď a mangán sa zapájajú do normálnych metabolických procesov na výrobu energie.
 • Prekonávanie únavy: železo prispieva k znižovaniu únavy.
 • Duševná vitalita: železo, zinok, jód prispievajú k udržaniu normálnych mentálnych funkcií.
 • Nervová sústava:  jód a meď prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému.

Správne a zdravé fungovanie týchto oblastí môže prispieť k našej schopnosti odolávať škodlivým vplyvom vonkajšieho prostredia.

SILA A ÚČINNOSŤ  IMMUNITY Forte JE PRÁVE V SYNERGICKOM EFEKTE TÝCHTO JEDMOTLIVÝCH ZLOŽIEK !!!
Synergický efekt- je spoločné pôsobenie, súčinnosť, efekt spoločného pôsobenia viacerých prvkov, ktorý je obvykle väčší alebo kvalitatívne lepší než prostý súčet ..

KOMU ODPORÚČAME  IMMUNITY Forte?

DEŤOM, ktoré chodia do jaslí, škôlky či školy. Imunita pre deti je veľmi dôležitá. Veď čo iné by ich mohlo účinnejšie ochrániť pred infekciami a epidémiami ako ich vlastný, dobre fungujúci imunitný systém. IMMUNITY Forte môže pomôcť pri prevencii nákaz, ktoré veľakrát postihnú celý kolektív. 

V prípade infekčných ochorení detí je obzvlášť dôležité, aby sme podporovali samo uzdravovacie procesy  organizmu takým spôsobom, ktorý zabraňuje vzniku komplikácií. Mnohokrát zbytočné užívanie antibiotík môže porušiť rovnováhu normálnej črevnej flóry a tým umožniť vzniku ďalších ochorení. Proti tomu zabezpečuje Immunity Forte šetrnú ochranu.

V záujme ochrany života pred narodením a náležitého vývinu jeho správne  fungujúceho imunitného systému odporúčame ho aj TEHOTNÝM a  DOJČIACIM MAMIČKÁM. V záujme toho, aby sa plod mohol vyvíjať zdravo a bez abnormálností, organizmus nastávajúcej matky treba chrániť pred infekciami. Vlastný imunitný systém dieťaťa sa začne vyvíjať až po narodení vďaka kojeniu. Prostredníctvom kojenia z matkinej obrany sa dostáva aj bábätku, preto je nevyhnutne potrebné, aby si matka priebežne posilňovala svoj imunitný systém. Imunita v tehotenstve je preto veľmi dôležiá.

Odporúčame ho aj oko nevyhnutnú súčasť výživy  zdravým DOSPELÝM, pretože prílišné pracovné vyťaženie a stres oslabujú našu obrannú schopnosť. Pre preťažený, oslabený organizmus v čase epidémie je riziko nákazy oveľa väčšie. 
Beta- D glukán 1,3/1,6  je schopný potlačiť prehnané reakcie organizmu na cudzie látky (peľ, zvieracia srsť atď.), preto môže priniesť úľavu aj osobám trpiacim na symptómy alergie, najmä v prípade symptómov prejavujúcich sa v horných i dolných dýchacích cestách. 
Preklinické a klinické testy dokazujú pozitívny vplyv beta-D-glukánu z kvasníc v PODPORNEJ a DOPLNKOVEJ TERAPII NÁDOROVÝCH OCHORENÍ. Vo viacerých onkologických ústavoch (napr. Klinika Mayo) ho používali účinne v kombinácii s monoklonálnymi protilátkami / imunita lieky /, keď za užívania počas chemo- a rádioterapie urýchlil regeneráciu kostnej drene, normalizáciu krvného obrazu. 
V genetickom laboratóriu Ústavu verejného zdravia Univerzity v Pécsi boli prevedené preklinické testy s prípravkom obsahujúcim Beta - D - glukán 1,3/1,6. 24 hodín po užití bolo možné vykázať výrazné zmeny v expresii onkogénov c-myc, H-ras, Ka-ras, p53, BCL-2 nádorových supresorov v prípade vzoriek získaných z tkanív pečene, sleziny, pľúc, obličiek, detskej žľazy, lymfatických uzlín, kostnej drene. Imunita organizmu sa výrazne zvýšila.

Immunity Forte môžu bezpečne užívať aj OSOBY POSTIHNUTÉ CUKROVKOU, neovplyvňuje hladinu cukru v krvi. Nemá škodlivé vedľajšie účinky, odporúča sa pre všetky vekové kategórie. Beta-glukán z droždia podnecuje tvorbu buniek T-helper 1 namiesto buniek T-helper 2, čím sa znížia intenzívne alergické reakcie.

 

ZLOŽENIE:

výťažok z Olivových listov - Oleuropeín, Activ - Immune WGM /Beta-D-glukán 1,3/1,6/ 71% z kvasinky  Sacharomyces cerevisiae, výťažok z brokolice - I3C - Indol 3 Carbinol,  Vitamín C / kyselina L-askorbová /,
zinok / trizinc citrate /, železo / fumaran železnatý /, mangán / chlorid manganatý /, meď / síran meďnatý /, vitamín A / retinyl - acetát /, jód / jodid draselný /, selén / seleničitan sodný /, vitamín D3 / cholekalciferol /. Prídavné látky: plnivo - mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, škrob. Protihrudkujúca látka: talkum, stearan horečnatý.
Vďaka tomuto zloženiu sa výrazne podporí vrodená imunita organizmu, imunita v tehotenstve, imunita pre deti.

Netto hmotnosť: 45 g / 90 ks kapsúl / á 500 mg /
Krajina pôvodu: EU

 

DÁVKOVANIE:

U malých detí od 3 rokov sa odporúča ½ kapsuly denne ako preventívna dávka. Obsah kapsuly sa môže pridať do jedla alebo nápoja.
Pre najlepší účinok a zlepšenie vstrebávania sa odporúča užívať kapsule Immunity Forte na prázdny žalúdok, t.j. aspoň 30 minút pred jeho užitím nič nekonzumovať. Môže sa stať, že po užití kapsuly je chvíľu ťažko na žalúdku – v takomto prípade sa odporúča užívanie tesne pred,počas jedla alebo hneď po jedle a to pravidelne každý deň ako súčasť výživy, neodporúča sa konzumácia na lačno. Počas dňa treba piť dostatočné množstvo vody. 
Životnosť buniek, ktoré spracúvajú a viažu  beta-D-glukán 1,3/1,6  je dva dni a preto je pre imunitný systém dôležitý jeho pravidelný denný prísun.
Preventívna dávka pre zdravých dospievajúcich a dospelých 2 kapsule denne, deťom mladším ako 14 rokov denne ½ -1 kapsuly podľa váhy ( obsah kapsuly sa môže pridať do jedla alebo nápoja ). Pri modernom spôsobe života ako je stres, bežný spôsob stravovania, fyzická a psychická záťaž, športová záťaž, u študentov veľa učenia je optimálne konzumovať tzv. zvýšená preventívna dávka 3 kapsule denne.
V prípade infekcie aspoň 3 x 1 kapsulu denne. Pri už rozvinutých alebo vážnych, život ohrozujúcich vírusových a infekčných problémoch dávkovanie dočasne zvýšiť denne 2x2 kapsuly alebo aj viac. Pre deti mladšie ako 14 rokov polovičná dávka uvedeného množstva. Konzumácia väčšieho množstva kapsúl nemá žiadny negatívny vplyv na organizmus.V prípade chemoterapie, ožarovania na regeneráciu kostnej drene sa odporúča min. 2x2 kapsuly a viac.
Denná odporúčaná dávka beta-D- glukánu 1,3/1,6 je podľa väčšiny autorov 2-5 mg na 1 kg hmotnosti človeka. Jedna Kapsula obsahuje 175 mlg tohto typu beta glukánu. Jeho užívané množstvo tiež závisí na tom, či sa užíva preventívne alebo ako podporná látka pri chorobných stavoch. Akékoľvek množstvo beta glukánu stimuluje imunitný systém, avšak na dosiahnutie efektívnej stimulácie miliónov buniek je nevyhnutné pravidelne denne podávať dostatočné množstvo čistého beta glukánu čo najvyššej čistoty a citlivosti.
Pri pooperačný stavoch a onkologických ochoreniach to môže byť aj  1500mg – 3000mg denne.
 

Upozornrnie: Konzumácia doplnku stravy nenahrádza pestrú stravu ani zdravý životný spôsob! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa ľuďom, ktorí užívajú immunosupresíva alebo majú vykonanú akúkoľvek transplantáciu.
Odporúčame aby sa tehotné ženya dojčiace matky pred aplikáciou výrobku poradili so svojím ošetrujúcim lekárom. Aplikácia doplnku stravy nie je odporučená deťom do 3 rokov.
Ukladajte na mieste mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a chlade!

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.