Koloidné striebro 200 ml

Pôsobenie koloidného striebra:

Už viac ako 100 rokov skúmajú vedci rôzne využitie koloidného striebra. Vďaka tomu sa podarilo potvrdiť, že častice čistého striebra, ktoré sú v ňom obsiahnuté:


- pôsobia podporne pri bakteriálnych, vírusových a mykotických infekciách
- podporujú protizápalové procesy a napomáhajú pri dezinfekcii
- zmierňujú bolesť a svrbenie kože
- v čase choroby napomáhajú imunitnému systému
- podporujú regeneráciu poškodených buniek
- aktivizujú očisťovanie organizmu od toxínov
- neničia priateľské črevné baktérie
- nehromadia sa v organizme
- nespôsobujú podráždenie sliznice ústnej dutiny, žalúdka a čriev
- pri choroby Kandida - Candida

Cena

Predajná cena: 6,48 €
Cena bez zľavy: 6,48 €

Popis

Efekt „striebornej strely"

Často sa medzi vedcami hovorí o tom, že častice striebra sa v organizme prejavujú ako „strieborné strely“, čo znamená, že samé vyhľadávajú choroboplodné zárodky a priťahujú ich svojím opačným elektrickým nábojom (majú silný kladný náboj, zatiaľ čo väčšina choroboplodných zárodkov má náboj záporný). Preto je možné povedať, že nejde o náhodný, ale naopak o cielený proces, čo v konečnom dôsledku zásadne podporuje a urýchľuje liečbu v prípadoch ,keď
je potrebné vyliečiť:

bakteriálne infekcie– angína, hnačka, tuberkulóza, žalúdočné a črevné zápaly, nákazy stafylokokmi a streptokokmi, svrbenie konečníka, kožné infekcie lišajového typu, vredy.

mykotické a kvasinkové infekcie – plesne na koži, nechtoch, nohách, pošvové mykózy, črevná a pľúcna kandidóza, infekcie miazgových uzlín.

chronické zápalové stavy– zápaly dutín, zápaly ústnej dutiny.

lupienka a lupiny– koloidné striebro dezinfikuje kožu, mierni zápalové stavy a svrbenie.

ťažko sa hojace rany, popáleniny (vrátane slnečných)– zmierňuje infekciu, podporuje rýchlu regeneráciu poškodených buniek.

akné – koloidné striebro zmierňuje vonkajšie prejavy akné a zároveň vo vnútri čistí organizmus, takže odstraňuje príčiny tejto choroby.


Koloidné striebro sa nanáša priamo na kožu pomocou obkladov (sterilná gáza nasiaknutá koloidným striebrom), rozprašovačmi, alebo jednoducho poliatím daného miesta na koži, a to niekoľkokrát denne. Pozor! Miesta omývané koloidným striebrom nevystavujte priamym slnečným lúčom!

Vnútorne– preventívne: max. 1 lyžička denne (asi 5 ml);

– podporne pri prechladnutí, infekciách, chrípke: 4 x denne 1 lyžička (4 x 5 ml);

– podporne pri chronických ochoreniach: 2 x denne 1 lyžička (2 x 5 ml); pre zvýšenie vitality: max. 6 lyžičiek denne (do 30 ml Koloidné striebro je vhodné užívať vnútorne počas dvoch mesiacov a po uplynutí tohto obdobia sa odporúča urobiť niekoľkotýždňovú pauzu. Je potrebné sledovať individuálne reakcie organizmu na tento prípravok a v prípade potreby sa obrátiť na lekára.

Agentúra ochrany životného prostredia USA (EPA) zistila, že dávka 325 mikrogramov koloidného striebra denne je pre ľudské telo s hmotnosťou 72 kg netoxická. V jednej lyžičke (5 ml) koloidného striebra s koncentráciou 10 ppm je obsiahnutých 50 mikrogramov čistého striebra, dá sa teda ľahko vypočítať, že pri hmotnosti 72 kg je bezpečné užívať 6 lyžičiek denne.

Zloženie : Voda, koloidné striebro 20ppm, grepfruitový výťažok

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.