x 

Prázdny košík

Prihlásenie

Návštevnosť

Dnes:Dnes:84
Tento týždeň:Tento týždeň:1410
Celkom:Celkom:388571
Online: 16

Tento e-shop je certifikovaný.

Chlorella

Je bioinformačný prípravok, ktorý obsahuje sladkovodnú riasu Chlorella pyrenoidosa.
Chlorella je vhodný prostriedok na podporu regenerácie, hojenie rán a detoxikáciu. Organizmu dodáva dôležité živiny, dopĺňa energiu, ochraňuje pečeň a obličky. Eliminuje účinky škodlivého žiarenia.
Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.
Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.
Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.
Obsah:200ks

Cena

Predajná cena: 0,00 €
Cena bez zľavy: 24,70 €
Zľava24,70 €

Popis

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Energetické pôsobenie Chlorelly podľa princípov TČM
Chlorella ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy žalúdka, sleziny, hrubého čreva, pečene, žlčníka, osrdcovníka a meridián troch žiaričov (troch ohnísk).
Zloženie Chlorelly
Chlorella pyrenoidosa je mikroskopická, smaragdovozelená sladkovodná riasa, ktorá svojím tvarom a veľkosťou pripomína červenú krvinku. Je pravdepodobné, že chlorella je jedným z najstarších organizmov žijúcich na Zemi. Jej vek sa odhaduje na 2,5–3 miliardy rokov a je možné, že práve táto riasa vyvinula užitočný mechanizmus fotosyntézy, bez ktorého by život len ťažko existoval. Vďaka vysokému obsahu hodnotných výživových látok sa môže byť chlorella považovať za plnohodnotnú potravinu, a preto sa často nazýva aj „koncentrovaná zelenina“.
Chlorella účinne pôsobí pri čistení tráviaceho traktu, najmä hrubého čreva, a podporuje rozvoj užitočnej črevnej mikroflóry, čím podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela.
Podieľa sa na detoxikácii organizmu vzhľadom na svoju schopnosť odstraňovať z tela jedy, ťažké kovy a škodlivé chemické látky prijaté z potravy a ovzdušia. Detoxikačný účinok je spôsobený obsahom chlorofylu v riase a súčasne zložením jej bunkovej steny, ktorá má tri vrstvy. Tá najsilnejšia, stredná, obsahuje celulózne mikrovlákna (= vysoký obsah vlákniny), vonkajšiu vrstvu tvorí látka zvaná sporopolenín. Práve tá má schopnosť viazať toxíny, a potom ich odstrániť z tela.
Zo všetkých rastlín na Zemi obsahuje chlorella najväčšie množstvo chlorofylu. Táto látka podporuje celkovú regeneráciu organizmu, priaznivo ovplyvňuje tvorbu krvi, a vďaka schopnosti neutralizovať voľné radikály spomaľuje starnutie organizmu.
Pri podávaní chlorelly sa vypozoroval mimoriadny účinok na regeneráciu tkanív a podporu delenia a rastu buniek. Za tieto vlastnosti vďačí táto riasa látke CGF (Chlorella rastový faktor), považovanej za najúčinnejšiu zložku chlorelly. Zo všetkých druhov rias, patriacich do rodu chlorella, má práve Chlorella pyrenoidosa najvyšší obsah tohto rastového faktoru -až 14%.
Publikované vedecké štúdie preukázali stimuláciu imunitného systému nielen zo strany samotnej riasy, ale aj prostredníctvom jej derivátov. Chlorella tak posilňuje schopnosť organizmu likvidovať baktérie, vírusy, chemikálie a cudzie proteíny.
Ďalšou významnou vlastnosťou chlorelly je schopnosť zvyšovať pH vnútorného prostredia, resp. znižovať kyslosť. Ak je organizmus prekyslený, vystavuje sa vyššiemu riziku ochorenia, pretože kyslé prostredie je priaznivé pre rozmnožovanie rôznych mikróbov a plesní.
Chlorella pyrenoidosa je bohatým zdrojom mnohých biologicky viazaných vitamínov, minerálnych látok, aminokyselín, vlákniny a chlorofylu.
Účinky Chlorelly

 • prečisťuje tráviaci trakt, najmä hrubé črevo, a podporuje rozvoj užitočnej črevnej mikroflóry, zlepšuje funkciu čriev a podporuje správnu peristaltiku
 • podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
 • zbavuje telo jedov, ťažkých kovov a chemikálií
 • priaznivo ovplyvňuje tvorbu krvi a podporuje aktivitu bielych krvných buniek
 • má mimoriadny účinok na regeneráciu tkanív, podporuje delenie a rast buniek
 • znižuje kyslosť vnútorného prostredia
 • znižuje hladinu cholesterolu v pečeni a krvi
 • čistí krv, a vďaka tomu má výrazný ochranný účinok na pečeň a obličky
 • pomáha neutralizovať voľné radikály, spomaľuje starnutie organizmu
 • má omladzujúce účinky, pripisované vysokému obsahu RNA (10%) a DNA (3%)
 • podporuje celkovú regeneráciu organizmu
 • zlepšuje kvalitu a zdravotný stav pokožky
 • je zdrojom všetkých významných vitamínov, minerálnych látok a aminokyselín, vrátane esenciálnych (nevyhnutných)

Použitie Chlorelly
Chlorella je vhodným každodenným výživovým doplnkom pre zdravý životný štýl, a to vďaka vysokému obsahu prirodzene hodnotných nutričných látok. Je ideálna pri akejkoľvek redukčnej diéte alebo vegetariánskej strave. U detí priaznivo pôsobí na získanie dobrých stravovacích návykov. Môže pomôcť pri liečbe akné, vyrážok, zápalov, ekzémov, ale aj akýchkoľvek zle sa hojacich povrchových rán alebo poškodenia (oparenie, popálenie, poleptanie, atď.).
Podporuje regeneráciu a rekonvalescenciu organizmu, ktorý prekonáva dlhotrvajúci stres alebo záťaž. Je vhodným prostriedkom po operatívnom zákroku alebo po vystavení tela akémukoľvek žiareniu. Podporuje detoxikáciu organizmu a je ideálny pre osoby dlhodobo sa zdržiavajúce v znečistenom prostredí. Predchádza rozmnožovaniu rôznych mikróbov a plesní. Dlhodobé užívanie Chlorelly navyše zlepšuje celkovú psychickú kondíciu.
Odporúčané dávkovanie
2 tablety 1–3x denne.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!
Po 3 týždňoch užívania odporúčame 1 týždeň prestávku.
Pri užívaní tohto prípravku je nevyhnutné dodržiavať dostatočný pitný režim.
Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti a osoby precitlivené na chlorofyl. Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.
Spôsob skladovania: Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25°C, chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.