x 

Prázdny košík

Prihlásenie

Návštevnosť

Dnes:Dnes:60
Tento týždeň:Tento týždeň:431
Celkom:Celkom:428417
Online: 23

Antifat and Sugar – Vychytávač tukov a cukrov

Unikátna novinka na trhu, ktorá je súčasťou nášho komplexného a vysoko účinného „SLIM PROGRAMU “ na udržanie ideálnej váhy a postavy, vyváženého pomeru svalov a tukov, zdravého tela.
Slim program je kombinácia troch produktov:
Vychytávača tukov a cukrov Antifat and Sugar, Spaľovača tukov a urýchľovača metabolizmu Cayenne Slim a Blokátora chuti do jedla Appetite suppresant. Táto trojica zabezpečí blokádu nadbytočného a nezdravého vstrebávania tukov a cukrov z potravy, potlačenie hladu a chuti na sladké, nezdravé a zlé kombinácie jedál. Súčasne spôsobí zrýchlenie metabolizmu a zrýchlenie spaľovania už uložených tukov.

Cena

Predajná cena: 34,90 €
Cena bez zľavy: 44,90 €
Zľava10,00 €

Popis

Náš tip: najpredávanejšia trojkombinácia s výrazne merateľným efektom úbytku tuku a jeho kontroly pri správnom spôsobe racionálneho stravovania

Popis produktu

Tento špeciálny produkt v sebe spája obe najčastejšie požiadavky ľudí, ktorí chcú chudnúť, mať pod kontrolou tuky a nepriberať – pritom si však dovoliť jesť čo im chutí - s mierou zjesť aj sladké, vypiť malé množstvo alkoholu či si dať dobrú večeru v kruhu rodiny či známych a pritom nepriberať na váhe.

Vychytávač tukov a cukrov obsahuje prírodné výťažky, ktoré blokujú enzýmy zodpovedné za trávenie tukov a cukrov. Tým, že blokuje súčasne vstrebávanie nadbytočných tukov aj cukrov, ktoré by sa inak premenili v tele na podkožný alebo viscerálny tuk, sa zabraňuje priberaniu na váhe a JOJO efektu.
Jeho pridaním do  portfólia produktov ISLAND OF LIFE  rýchlo a cielene reagujeme na potreby našich zákazníkov a vychádzame v ústrety ich požiadavkám  ohľadom optimálnej váhy a kvality života. Mnoho ľudí skonzumuje denne 2 až 3 krát viac jedla ako je energetická potreba tela a ešte k tomu aj nezdravé jedlá a ich kombinácie. Nekontrolovaný príjem cukru, škrobov, múky a stužených tukov vo forme rôznych potravín vytvára závislosť a ich opätovnú zvyšujúcu sa konzumáciu, pričom  sa to stáva bežnou stravovacou rutinou a návykom. Výsledkom je potom obezita, nadváha a znížený metabolizmus a s tým súvisiace zdravotné problémy. Vychytávač je teda výborným riešením na tento problém a ušetrí peniaze za prebytočné kalórie a náklady na liečbu.

Samozrejme, že doplnková strava s nízkym obsahom cukrov alebo nízko-sacharidová (low carb) diéta NUTRIGEN sa efektívnym spôsobom podieľa na znížení telesnej váhy a množstva tukov.

Zloženie

Aktívne ingrediencie

Na 1 kapsulu

Na 2 kapsuly*

Sušený extrakt zo stoniek bielej fazule

200 mg

400 mg

 

 

 

Sušený extrakt z kaktusu Opuntia ficus indica

200 mg

400 mg

 

 

 

Pomocné látky

Želatína

96 mg

-

 

 

 

Maltodextrín (zahusťovadlo)

40 mg

-

 

 

 

Oxid kremičitý (protihrudkujúca látka)

10 mg

-

 

 

 

Čistá váha kapsuly

546 mg

-

* 2 kapsuly = Odporúčané denné množstvo

Odporúčané dávkovanie

2 kapsuly denne: 1 kapsula ráno a večer počas jedla.
Zapiť aspoň 200-250 ml vody.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.