Appetite suppressant – Blokátor chuti do jedla 60 kapsúl

Unikátna novinka na trhu, ktorá je súčasťou nášho komplexného a vysoko účinného „SLIM PROGRAMU “ na udržanie ideálnej váhy a postavy, vyváženého pomeru svalov a tukov, zdravého tela.
Slim program je kombinácia troch produktov:
Vychytávača tukov a cukrov Antifat and Sugar, Spaľovača tukov a urýchľovača metabolizmu Cayenne Slim a Blokátora chuti do jedla Appetite suppresant. Táto trojica zabezpečí blokádu nadbytočného a nezdravého vstrebávania tukov a cukrov z potravy, potlačenie hladu a chuti na sladké, nezdravé a zlé kombinácie jedál. Súčasne spôsobí zrýchlenie metabolizmu a zrýchlenie spaľovania už uložených tukov.

Cena

Predajná cena: 34,90 €
Cena bez zľavy: 44,90 €
Zľava10,00 €

Popis

Popis produktu

Glukomanán je látka skloňovaná v tejto dobe asi najviac. Jednak pre jeho prírodný pôvod, lacný spôsob získavania z vnútorných stoniek rastlín či pre rôznorodé podoby jeho využitia (múka, sladkosti, cestoviny, tablety atď).

Jeho pridaním do  portfólia produktov ISLAND OF LIFE rýchlo a cielene reagujeme na potreby našich zákazníkov a vychádzame v ústrety ich požiadavkám ohľadom optimálnej váhy a kvality života. Mnoho ľudí skonzumuje denne 2 až 3 krát viac jedla ako je energetická potreba tela a ešte k tomu aj nezdravé jedlá a ich kombinácie. Nekontrolovaný príjem cukru, škrobov, múky a stužených tukov vo forme rôznych potravín vytvára závislosť a ich opätovnú zvyšujúcu sa konzumáciu, pričom sa to stáva bežnou stravovacou rutinou a návykom. Blokátor je teda výborným riešením na tento problém a ušetrí peniaze za prebytočné kalórie.

Blokátor chuti do jedla je druh špeciálnej čisto prírodnej vlákniny z Glukomanánu, ktorý kombinuje vlákninu s cieľovým miestom pôsobenia v žalúdku (Glukomanán) s inou prírodnou vlákninou Inulínom s cieľovým pôsobením v čreve. Podľa mnohých lekárskych štúdií sa rozpustí Glukomanán v žalúdku na gélovú formu a prostredníctvom nervových dráh efektívne pôsobí na centrum riadenia hladu v mozgu a to hlavne v hypothalame. Toto riadiace centrum potom vysiela „ správne riadiace signály “ pre pankreas, žlčník, žalúdok a črevný pohyb, čím sa vytvárajú ich tráviace enzýmy v správnom množstve, prichádza výrazný pocit sýtosti bez pocitu tiaže a najedenia v žalúdku. Dôležité je aj to, že sa do tohto blokátora chuti do jedla pridala aj nedostatková esenciálna aminokyselina L-TRYPTOFÁN, ktorá je potrebná pre správny nervový vývoj a jej nedostatok sa spája okrem iných stavov aj s depresiou. Aj preto budete okrem pocitu sýtosti príjemne prekvapení výbornou náladou. Navyše po rozpustení glukomanánu v žalúdku tento putuje črevným traktom, viaže na seba cholesterol, tuky, plyny a iné nebezpečné látky a splodiny metabolizmu, výrazne zlepšuje črevnú peristaltiku a predchádza zápche. Zákazníci bezpečne a nenápadne skonzumujú oveľa menej stravy a kalórii ako bez toho výnimočného produktu.

Samozrejme, že strava s nízkym obsahom cukrov alebo nízko-sacharidová (low carb) diéta NUTRIGEN sa efektívnym spôsobom podieľa na znížení telesnej váhy a množstva tukov.

Zloženie

Aktívne ingrediencie

Na 1 kapsulu

Na 2 kapsuly*

Glucomannan (výťažok z koreňa rastliny Amorphophallus konjac)

200 mg

400 mg

 

 

 

Zemiaková vláknina

150 mg

300 mg

 

 

 

Inulín

150 mg

300 mg

 

 

 

Plantago (výťažok zo semien Plantago ovata a P. psyllium)

100 mg

200 mg

 

 

 

Passion flower (výťažok z kvetu Passiflora edulis maracuja)

75 mg

150 mg

 

 

 

L-tryptophan

50 mg

100 mg

 

 

 

Carboxymethylcellulose

50 mg

100 mg

 

 

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.