Nápojový prášok Beauty Slim Kolagén

S prírodnou vlákninou pre tých, ktorí chcú schudnúť.

Cena

Predajná cena: 12,70 €
Cena bez zľavy: 16,70 €
Zľava4,00 €

Popis

Nápojový prášok obsahuje prírodné rastlinné vlákniny s dobrou napučiavacou schopnosťou, ktoré podporujú úspešné chudnutie. Glukomanán (konjac-manán) prispieva v rámci stravy so zníženým obsahom energie k zníženiu telesnej hmotnosti. Beta-glukán pochádzajúci z ovsa a jačmeňa prijatý ako súčasť stravy prispieva k zníženiu hladiny cukru krvi, ktorá sa po požití potravy zvýši. Beta-glukány prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Vláknina z raže prispieva k správnej činnosti čriev. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a k správnej látkovej premene makronutrientov.

Zloženie: beta-glukán (pochádzajúci z ovsa, jačmeňa a raže), vláknina glukomanán, extrakt z ananásu, extrakt z plodov acai, kolagén, chróm pikolinát.

Účinné látky v  2 vrecúškach nápojového prášku: beta-glukán: 4 g, glukomanán: 3 g, kolagén: 400 mg, chróm: 80µg (NRV 200%), vláknina pochádzajúca z raže: 1,32 g. NRV = Denný referenčný príjem vitamínov a minerálnych látok pre dospelých.

Dávkovanie: 2 x denne 1 vrecúško nápojového prášku rozmiešaného vo vode, v inej tekutine alebo zamiešaného do jogurtu.

Príprava: Nápojový prášok rozmiešajte min. v 2-3 dl vlažnej vody a nápoj vypite. Kvôli vláknine musí byť zabezpečený dostatočný príjem tekutín. Nápoj skonzumovaný pred jedlom má pozitívny vplyv na chuť do jedla, pomôže znížiť množstvo prijatého jedla.

Upozornenie: Uschovávajte uzavreté, mimo dosahu malých detí! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nenahrádza zdravú životosprávu. Nápojový prášok s obsahom glukomanánu sa musí konzumovať s dostatočným množstvom tekutiny, aby sa určite dostal do žalúdka, nakoľko treba predísť tomu, aby kvôli intenzívnej napučiavacej schopnosti ostal v hltane. Osobám, ktoré majú problémy s prehĺtaním sa odporúča prípravok užívať veľmi obozretne. Priaznivý účinok beta-glukánu pochádzajúceho z ovsa a raže možno dosiahnuť prijatím 3 g tejto látky denne v strave.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.