JOINT FORTE

JOINT FORTE - komplexný doplnok stravy
– nová nádej pre vaše zdravé kĺby a pohybový aparát
- pre aktívny pohyb bez kompromisov
Popis produktu:
Túžite mať zdravé kĺby a radosť z pohybu v každom veku?
Poznáte niekoho vo vašom okolí čo má ťažkosti s pohybom, bolesti chrbtice, krížov, kolien, bedrového kĺbu, následky po zraneniach?
Máte dokonca aj vy osobnú skúsenosť s takýmito ťažkosťami?
Ak áno, tak Joint Forte vám v tomto môže byť dobrým pomocníkom . Preto venujte chvíľku času informáciám nižšie.

Cena

Predajná cena: 29,90 €
Cena bez zľavy: 34,90 €
Zľava5,00 €

Popis

Pri dnešnom životnom štýle má stále viac  ľudí problémy s kĺbami, chrbticou a pohybovým systémom, nevynímajúc deti a mladých ľudí. Jedna z hlavných príčin je nedodstatočná starostlivosť o kĺby a výživa. Problémom je aj malá informovanosť verejnosti. Ďalšia príčina je tiež málo pohybu  alebo naopak veľké fyzické zaťaženie športovcov a ľudí v rôznych zamestnaniach. Problémom sú aj zranenia . Následky sú bohužiaľ alarmujúce a často nezvratné.
     Joint Forte je výborným riešením na tento globálny problém. Je ideálny doplnok stravy v tabletách s unikátnym vylepšeným cieleným  zložením pre komplexnú výživu chrupaviek, kĺbov, šliach a väzív pre udržanie a zlepšenie kvality života. Je určený pre každého od ranného veku ako prevencia na správny vývoj a funkciu kĺbov alebo ako pomoc pri rôznych pohybových ťažkostiach, pre športovcov a fyzicky pracujúcich ľudí.

 • pomáha obnoviť poškodené kĺbne chrupavky, šľachy, väzivá, platničky
 • pomáha pri liečbe degeneratívnych kĺbnych ochorení a osteoartritídy
 • zmierňuje bolesti a zlepšuje funkciu kĺbov, pôsobí protizápalovo, zlepšuje hybnosť
 • u mladých ľudí pomáha správnemu vývoju kĺbov
 • pôsobí protizápalovo a preventívne chráni chrupavku pred jej opotrebením

  Zloženie:
   Prípravok obsahuje unikátny komplex JOINT Forte so špeciálne vyvinutým zložením ôsmych synergicky pôsobiacich látok pre maximálnu účinnosť s vitamínom C. Je to najkomplexnejšia kĺbová výživa a pôsobí vo všetkých kĺboch – kolenných, bedrových, kĺboch rúk a chrbtice.

Glukozamín sulfát je nízkomolekulárna látka, derivát prirodzeného aminomonosacharidu glukozamínu, ktorý je východzím substrátom syntézy ďalších rôznych aminosacharidov a glykozaminoglykánov, nevyhnutných pre syntézu proteoglykánov, základných štrukturálno-funkčných molekúl medzibunkovej hmoty chrupavky. Jednoducho povedané – je to prirodzená a nevyhnutná látka pre správne fungovanie, regeneráciu a obnovu kĺbnej chrupavky, šliach, väzív a medzistavcových platničiek. Priamo podporuje produkciu látky nevyhnutnej pre obnovu správnej činnosti kĺbu.

 • Chondroitín sulfát je polysacharid, ktorý je v podstate fyziologickou súčasťou proteoglykánov, obsiahnutých v medzibunkovej hmote chrupavky. Jeho príjem v potrave a doplnkoch stravy má priaznivý účinok na štruktúru kĺbnej chrupavky, ktorú vyživuje.  Pomáha pri osteoartróze a dokáže zastaviť stratu kĺbnej chrupavky, ku ktorej dochádza u artrózy. Jeho priaznivý účinok cítiť po 2- 3 mesiacoch užívania.
 • Kyselina hyalurónová ve forme hyaluronátu sodného, ktorá tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty a je súčasťou spojivových tkanív a ktorá vďaka svojím viskoelastickým vlastnostiam pôsobí ako lubrikant, tlmič nárazov, zlepšuje metabolismus chondrocytov, inhibuje degradáciu kĺbnej chrupavky. Tvorí hlavnú súčasť synoviálnej tekutiny  / kĺbne mazivo a tlmič nárazov/, extracelulárny matrix chrupavky, zaisťuje dostatočnú hydratáciu tkanív, v ktorých je obsiahnutá.
 • Vitamin C v dennej dávke, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a k normálnemu energetickému metabolizmu. Vitamin C tiež prispieva k udržaniu normálnej funkcii imunitného systému behom intenzívneho fyzického výkonu a po ňom.
 • Kĺbna výživa je doplnená o  kolagény typu I. a II. v doporučovanom a efektívnom množstve. Kolagén typu I. sa bežne nachádza v šľachách a kostiach a kolagén typu II. je obsiahnutý v chrupavke. Spojivové tkanivo, ktoré je nasýtené dostatočným množstvom kolagénu má vyšší predpoklad správne sa vyvíjať a plniť svoju funkciu. Kolagén teda zabezpečuje pevnosť tkanív.
 • Komplex JOINT Forte obsahuje i MSM (Methylsulfonylmethán) ako zdroj organickej síry, čo je dôležitý minerál pre ľudské telo a je dôležitý pre správnu tvorbu kolagénu a chrupavky.
 • Extrakt rastliny boswellia serrata, s tradíciou v indickej medicíne a s vysokým obsahom boswellových kyselín (protizápalové triterpenoidy). Boswellové kyseliny inhibujú dva enzýmy vyvolávajúce zápal a to 5-lipoxygenázu, ktorá vytvára zápalové leukotrieny a ľudskú leukocytárnu elastázu (HLE), ktorá podnecuje v tkanivách spustenie zápalových procesov.
 • V kombinácii s extraktom čierneho korenia, ktorý obsahuje vysoké množstvo alkaloidu piperínu pre zvýšenie a zefektívnenie účinku všetkých zložiek, ponúka komplexný prípravok JOINT Forte pohodlné užívanie malých ľahko prehĺtateľných tabliet pre Váš komfort a aktívny životný štýl.

 

Zložka Zloženie (1 tableta) 3 tablety % RVH*1
Glukozamín sulfát     400 mg 1200 mg -
Hydrolyzát kolagénu I 185 mg 555 mg -
Chondroitín sulfát       60 mg 180 mg -
Vitamín C                             30 mg 90 mg 113
MSM (methylsulfonylmetán) 33,3 mg 99,9 mg -
Extrakt korenia čierneho 1000 µg 3000 µg -
Extrakt Boswelia serrata 500 µg 1500 µg -
Kyselina hyalurónová 200 µg 600 µg -
Hydrolyzát kolagénu II   10 µg 30 µg -
 

 
*1 % referenčná výživová hodnota
Pre koho je určený:

 • osoby trpiace artrózou, bolesťami kĺbov, opuchmi kĺbov
 • ľudí v strednom a vyššom veku ako prevencia a cielená starostlivosť o správne fungovanie všetkých kĺbov
 • mladších ľudí ako forma starostlivosti o kĺby a celý pohybový aparát a jeho správny vývoj
 • rekreačných športovcov, vrcholových športovcov
 • osoby s nadváhou a veľkým  alebo zvýšeným zaťažením kĺbov/ ťažká fyzická práca, šport/
 • osoby po operáciách kĺbov, po rôznych zraneniach na zlepšenie regenerácie

 Benefity:  Komplexné zloženie 8 účinných látok pre optimálny vývoj kĺbov a pohybového aparátu vo vyváženom pomere.

 • Garantované množstvo účinných látok.
 • Originálne spojenie prírodných látok s overenými technológiami - JOINT Forte obsahuje nielen účinné látky klinicky overené obsiahnuté napr. v monokompozitných liekoch (Chondroitín sulfát a Glucozamín sulfát), ale i kolagén typov I. a II., MSM a extrakt Boswelia serrata.
 • Obsahuje i Vitamín C v doporučenej dennej dávke.
 • Ľahko prehĺtateľné tablety malej veľkosti s variabilným dávkováním pre preventívne užívanie i pre vysokú záťaž športovcov a osôb trpiacich pohybovými ťažkosťami, zvýšená vstrebateľnosť účinných látok vďaka Tetrahydropiperínu (extrakt z čierneho korenia).
 • Zloženie konzultované a testované v spolupráci s lekármi.

Doporučené denné dávkovanie:
2-4 tablety denne v závislosti podľa veku, váhy, stavu a záťaže, nejlepšie po jedleDávkovanie pre jedincov vo vývoji (deti od cca 45 kg, alebo od 10 -12 tich rokov veku):1-2 tablety denne.

 • Dávkovanie pre osoby v miernom zaťažení (sedavé zamestnanie, mierne pohybové ťažkosti (cca od 30 rokov veku): 3-4 tablety denne.
 • Dávkovanie pre osoby v záťaži (vrcholoví športovci) alebo osoby se značnými pohybovými ťažkosťami: 4-6 tabliet denne.

 
      Užívajte najlepšie po jedle. Dodržujte dostatočný pitný režim. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tablety podrviť a dať do jedla alebo nápoja.
 
      Pre optimálnu účinnosť sa odporúča užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov a kúru niekoľkokrát  ročne zopakovať. Maximálny efekt môže byť však dosiahnutý pri pravidelnom a dlhodobom užívaní.
      Uskladňovať treba mimo dosahu malých detí. Nepoužíva sa ako náhrada rozmanitej a pestrej stravy. Nie je určený pre malé deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri alergii na kôrovce. Skladujte v suchu a tme pri teplote 10-25 C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
  Obsah: 90 tabliet

RECENZIE

G. Mifkovičová , Zohor vydané 17.08.2015

Od 15.mája 2O15 nepretržite užívam produkt JOINT FORTE. Po 7 dňoch som nemala bolesť kolien a kĺbov, pri dlhšej práci alebo chôdzi necítim únavu. Mám už dôchodkový vek a verte, že je to príjemné netrpieť bolesťami končatín. Vyskúšali to aj 2 mladší 40 roční po ťažkej fyzickej práci, jeden po 4 hod. necítil bolesť kolien a druhý ráno nemal bolesť kĺbu, preto som im joint forte doporučila. Ja som brala 4 tablety denne cca 3 týždne, teraz beriem denne 3 tablety. Kto má problém s pohybovým ústrojenstvom alebo chcete predchádzať problémom , vyskúšajte tento pre mňa zázrak. Viac sa môžem pohybovať, viac fyzicky pracovať. Aj po úraze zaberá.
7 recenziu
Darina K, Tešedíkovo vydané 29.06.2015
Ja používam produkty  veľmi spokojná hlavne s 21C Immunity. Preto som sa už dlho tešila na novinku a to Joint Forte na kĺby. Som totiž po dvoch úrazoch chrbtice kedy som mala zlomené stavce a veľmi náročné operácie. Tieto úrazy mi výrazne zasiahli do kvality života. Produkt Joint forte konzumujem už viac ako mesiac a neviem si už teraz predstaviť ako by som bez neho fungovala. Teraz je sezóna a veľa pracujem fyzicky v záhrade a tiež vo firme. Predtým som bola úplne stuhnutá a hlavne zápästia na rukách boli tak oslabené, že som v nich neudržala ani pohár. Teraz mám viac sily a energie, nebolia ma kríže, moja chrbtica je oveľa pružnejšia a poškodené stavce ma ani zďaleka nebolia tak ako predtým. Čo je však úžasné, že mi neslabnú zápästia rúk a mám ich silné a môžem bez problémov pracovať a držať v rukách predmety. Nie som unavená a lepšie sa mi spí. Ďakuje vám za tento úžasný produkt tak ako aj za všetky ostatné.
7 recenziu
Valika, Nitra vydané 29.06.2015
Chcem sa v prvom rade poďakovať pani Zajkovej za odporučenie produktu Joint Forte. Je to moja dlhodobá známa, pozná môj zdravotný stav a preto som prijala jej radu. Bolo to dobré rozhodnutie. Ja mám už dlhšie diagnostikované vysychanie chrupaviek reumatického charakteru a užívala rôzne lieky, ktoré som musela vysadiť lebo mi nerobili dobre na žalúdok. Z produktu Joint Forte mi vôbec nie je ťažko na žalúdok. Asi po týždni užívania som nebola taká stuhnutá, ľahšie ráno vstávam z postele, nie som unavená, viac vládzem pracovať. Výrazne ustúpili bolesti a stuhnutosť rúk. Ani som už nedúfala, že sa mi môj zdravotný stav takto zlepší. Odporúčam každému tento produkt a nech si chráni zdravie kým ho má.
7 recenziu
Anna H, Rim.Sobota vydané 29.06.2015
Ja som dostala odporúčanie na tento produkt na kĺby od mojej známej. V rodine mám dvoch príbuzných, ktorým vymieňali kolenný a stehenný kĺb a viem aké utrpenie museli znášať. Ja som v mojom vyššom veku tiež čakateľ na takýto zákrok a veľmi ma to deprimuje pri tejto predstave. Mám poškodenú a stenšenú chrupavku v kolennom a stehennom kĺbe a chodila som o palici. Brala som predtým rôzne preparáty na kĺby, ale veľmi mi to nepomohlo a tak som si dala poradiť Joint Forte. Asi po dvoch týždňoch konzumácie tohto produktu som začala cítiť úľavu, viac energie a po rovine som začala chodiť bez palice. Teraz po mesiaci už prejdem bez palice aj po schodoch. Cítim, že sa vďaka tomu vyhnem obávanej operácie. Je to krásny pocit chodiť s menšími ťažkosťami. Som nesmierne šťastná a vďačná za to, že ste mi pomohli.
7 recenziu
Vierka K, Rim. Sobota vydané 29.06.2015
Ešte moja vlastná skúsenosť. Ja som si tiež nedobrovoľne vyskúšala účinok tohto produktu keď sa mi asi pred týždňom zablokovala v krížoch platnička a ostala som zablokovaná s hroznými bolesťami.  Teraz po týždni musím konštatovať, že mi to nesmierne pomohlo, chodím už vystretá, bez bolestí a cítim uvoľnenie nielen v krížoch ale v celom tele. Po týchto skúsenostiach odporúčame každému tento produkt používať a to hlavne preventívne, aby sme sa vyhli v budúcnosti vážnym problémom s naším pohybovým systémom. Pre nás s manželom bude Joint Forte každodenným pomocníkom. Ešte raz ďakujeme za tento výborný produkt.
7 recenziu
Vierka K, Rim. Sobota vydané 29.06.2015
Chcem sa podeliť o výbornú skúsenosť s Joint Forte. Môj manžel Ondrej mal dlhé roky problém s kolenom pretože má rozdrvenú chrupavku na vonkajšej strane pravého kolena. Kvôli tomu mal obmedzený pohyb a kríval, pričom mal aj bolesti. Keď sme dostali informáciu o novom produkte na kĺby hneď sme si ho objednali. Boli sme plní očakávania či tento produkt naozaj pomôže tak ako bol propagovaný. Musím povedať, že sme boli viac prekvapení ako sme očakávali , pretože asi po dvoch týždňoch začal manžel rovnejšie chodiť a bolesti výrazne ustúpili. Teraz po mesiaci pravidelnej konzumácie 4 tabliet denne sa jeho stav ešte viac zlepšil a chodí normálne a bez bolestí. Je to naozaj malý zázrak. Ďakujeme.
 

Recenzie

štvrtok, 10. september 2015
Ez valami csodálatos cucc!!!
Super User